Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Заруддя
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
25 Травня 2022 р

5 клас

Розклад уроків з 23травня по 27  травня 2022

Понеділок

№ уроку Предмет Розклад звінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Англійська мова 9:00-9:45 Виноградова Г. В. асинхронний  
2 Українська література 9:55-10:40 Слюсар В.С. асинхронний https://meet.google.com/wum-xpwj-nyu  
3 Музичне мистецтво 10:50-11:35 Маслей Н. І. асинхронний https://meet.google.com/gaq-qmcb-esf
4 Математика 11:55-12:40 Дяченко Г. П. синхронний http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp
5 Природознавство 13:00-13:45      

Вівторок

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Зарубіжна література 9:00-9:45 Маслей Н. І.  асинхронний https://meet.google.com/gaq-qmcb-esf
2 Англійська мова 9:55-10:40 Виноградова Г. В. синхронний https://meet.google.com/hhk-pqws-qnn
3 Фізкультура 10:50-11:35 Прилуцький І.П. асинхронний  
4 Українська мова 11:55-12:40 Слюсар В.С. синхронний https://meet.google.com/wum-xpwj-nyu
5 Історія України 13:00-13:45 Латюк Т. І. асинхронний  
6 Інформатика 13:55-14:40 Виноградова Г. В. асинхронний  

Середа

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Природознавство 9:00-9:45      
2 Фізкультура 9:55-10:40 Прилуцький І.П. асинхронний  
3 Українська мова 10:50-11:35 Слюсар В.С. асинхронний  
4 Математика 11:55-12:40 Дяченко Г. П. асинхронний  
5 Трудове навчання 13:00-13:45 Дяченко Л. І. асинхронний http://meet.google.com/wfe-xtpn-bky
6 Трудове навчання 13:55-14:40 Дяченко Л. І. асинхронний  

 Четвер

№ уроку Предмет Розклад звінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Українська мова 9:00-9:45 Слюсар В.С. асинхронний  
2 Українська література 9:55-10:40 Слюсар В.С. асинхронний  
3 Англійська мова 10:50-11:35 Виноградова Г.В. синхронний https://meet.google.com/hhk-pqws-qnn
4 Образотворче мистецтво 11:55-12:40 Нагорна Н. К. асинхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
5 Математика 13:00-13:45 Дяченко Г. П. асинхронний  

П'ятниця

№ уроку Предмет Розклад звінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Математика 9:00-9:45 Дяченко Г.П. синхронний http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp
2 Зарубіжна література 9:55-10:40 Маслей Н.І. асинхронний  
3 Фізкультура 10:50-11:35 Прилуцький І.П. асинхронний  
4 Основи здоров'я 11:55-12:40 Нагорна Н. К. асинхронний  https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
5 Українська мова (через тиждень) 13:00-13:45 Слюсар В.С. асинхронний  

 

Логін: *

Пароль: *