Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Заруддя
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
25 Травня 2022 р

6 клас

Понеділок        Розклад уроків з 16 травня по 20  травня 2022

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Музичне мистецтво 9:00-9:45 Маслей Н.І. асинхронний на 16.00 https://meet.google.com/gaq-qmcb-esf
2 Англійська мова 9:55-10:40 Виноградова Г.В. асинхронний  
3 Українська мова 10:50-11:35 Слюсар В.С. асинхронний  
4 Українська література 11:55-12:40 Слюсар В.С. синхронний https://meet.google.com/wum-xpwj-nyu
5 Математика 13:00-13:45 Дяченко Г.П. асинхронний  
6 Географія 13:55-14:40      

Вівторок

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Біологія 9:00-9:45      
2 Математика 9:55-10:40 Дяченко Г.П асинхронний  
3 Географія 10:50-11:35      
4 Історія України 11:55-12:40 Латюк Т.І. синхронний http://meet.google.com/qiy-yuwi-jgb
5 Фізкультура 13:00-13:45 Зрубовенко Л.А. асинхронний  
6 Зарубіжна література 13:55-14:40 Маслей Н.І. асинхронний  

Середа

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Українська мова 9:00-9:45 Слюсар В.С. синхронний https://meet.google.com/wum-xpwj-nyu
2 Українська література 9:55-10:40 Слюсар В.С асинхронний  
3 Образотворче мистецтво 10:50-11:35 Нагорна Н.К. асинхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
4 Фізкультура 11:55-12:40 Зрубовенко Л. А. асинхронний  
5 Основи здоров'я 13:00-13:45 Нагорна Н.К. асинхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
6 Англійська мова 13:55-14:40 Виноградова Г.В. асинхронний  
 

 Четвер

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Всесвітня історія 9:00-9:45 Латюк Т.І. синхронний http://meet.google.com/qiy-yuwi-jgb
2 Біологія 9:55-10:40      
3 Українська мова 10:50-11:35 Слюмар В.С. асинхронний  
4 Математика 11:55-12:40 Дяченко Г.П. асинхронний  
5 Трудове навчання 13:00-13:45 Дяченко Л.І асинхронний  
6 Трудове навчання 13:55-14:40 Дяченко Л.І асинхронний  

П'ятниця

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Зарубіжна літераура 9:00-9:45 Маслей Н.І. асинхронний  
2 Англійська мова 9:55-10:40 Виноградова Г.В. асинхронний  
3 Математика 10:50-11:35 Дяченко Г.П синхронний http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp
4 Інформатика 11:55-12:40 Виноградова Г.В. асинхронний  
5 Фізкультура 13:00-13:45 Зрубовенко Л. А. асинхронний  
6 Українська мова (через тиждень) 13:55-14:40 Слюсар В.С. асинхронний  

 

Логін: *

Пароль: *