Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Заруддя
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
25 Травня 2022 р

8 клас

 

Розклад уроків з 09 травня по 13  травня 2022

Понеділок

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Українська мова 9:00-9:45 Слюсар В. С.  синхронний https://meet.google.com/wum-xpwj-nyu
2 Фізика 9:55-10:40 Нагорна Н.К. асинхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
3 Інформатика 10:50-11:35 Виноградова Г.В. асинхронний  
4 Біологія 11:55-12:40      
5 Англійська мова 13:00-13:45 Виноградова Г.В. асинхронний  
6 Фізкультура 13:55-14:40 Прилуцькй І. П.  синхронний https://meet.google.com/nts-uukr-vsa

Вівторок

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Геометрія 9:00-9:45 Дяченко Г. П. синхронний http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp
2 Історія України 9:55-10:40 Латюк Т. І.  асинхронний  
3 Зарубіжна література 10:50-11:35 Маслей Н. І. асинхронний https://meet.google.com/gaq-qmcb-esf
4 Хімія 11:55-12:40 Нагорна Н.К. асинхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
5 Українська мова 13:00-13:45 Слюсар В. С. асинхронний  
6 Українська література 13:55-14:40 Слюсар В. С. асинхронний  
7 Фізкультура 14:50-15:35 Прилуцькй І. П.  асинхронний  

Середа

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Алгебра 9:00-9:45 Дяченко Г. П. синхронний http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp
2 Фізика 9:55-10:40 Нагорна Н.К. синхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
3 Географія 10:50-11:35      
4 Англійська мова 11:55-12:40 Виноградова Г.В. асинхронний  
5 Мистецтво 13:00-13:45 Маслей Н. І. асинхронний  
6 Фізкультура 13:55-14:40 Прилуцькй І. П.  асинхронний  

Четвер

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Алгебра 9:00-9:45 Дяченко Г. П. асинхронний  
2 Всесвітня історія 9:55-10:40 Латюк Т. І.  асинхронний  
3 Біологія 10:50-11:35      
4 Украхнська література 11:55-12:40 Слюсар В. С.  синхронний https://meet.google.com/wum-xpwj-nyu
5 Англійська мова 13:00-13:45 Виноградова Г.В. асинхронний  
6 Історія України 13:55-14:40 Латюк Т. І.  асинхронний  

П'ятниця

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Хімія 9:00-9:45 Нагорна Н.К. синхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
2 Алгебра 9:55-10:40 Дяченко Г. П. асинхронний  
3 Зарубіжна література 10:50-11:35 Маслей Н. І. асинхронний  
4 Географія 11:55-12:40      
5 Основи здоров'я 13:00-13:45 Нагорна Н.К. асинхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
6 Трудове навчання 13:55-14:40 Дяченко Л.І асинхронний  
7 Інформатика 14:50-15:35 Виноградова Г.В. асинхронний  

Логін: *

Пароль: *