Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Заруддя
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
25 Травня 2022 р

9 клас

 

Розклад уроків з 16 травня по 20 травня 2022

Понеділок

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Вчитель Тип уроку Посилання на урок
1 Фізика 9:00-9:45 Нагорна Н. К. синхронний

https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv

2 Географія 9:55-10:40      
3 Алгебра 10:50-11:35 Дяченко Г. П. сихронний

http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp

4 Трудове навчання 11:55-12:40 Дяченко Л.І асинхронний  
5 Українська мова 13:00-13:45 Маслей Н. І. асинхронний  
6 Українська література 13:55-14:40 Маслей Н. І. асинхронний  
7 Фізкультура 14:50-15:35 Прилуцький І. П. синхронний  https://meet.google.com/nts-uukr-vsa

Вівторок

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Вчитель Тип уроку Посилання на урок
1 Всесвітня історія 9:00-9:45 Латюк Т. І. асинхронний  
2 Біологія 9:55-10:40      
3 Геометрія 10:50-11:35 Дяченко Г. П. синхронний

http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp

4 Зарубіжна література 11:55-12:40 Маслей Н. І. асинхронний https://meet.google.com/gaq-qmcb-esf
5 Хімія 13:00-13:45 Нагорна Н. К. асинхронний

https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv

6 Географія/Історія України 13:55-14:40 Латюк Т.  І. асинхронний  

Середа

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Вчитель Тип уроку Посилання на урок
1 Англійська мова 9:00-9:45 Виноградова Г. В. асинхронний

 

2 Українська мова 9:55-10:40 Маслей Н. І. асинхронний

https://meet.google.com/gaq-qmcb-esf

3 Українська література 10:50-11:35 Маслей Н. І. асинхронний

https://meet.google.com/gaq-qmcb-esf

4 Мистецтво 11:55-12:40 Маслей Н. І. асинхронний  
5 Алгебра 13:00-13:45 Дяченко Г. П. асинхронний  
6 Фізика 13:55-14:40 Нагорна Н. К. асинхронний

https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv

7 Фізкультура 14:50-15:35 Прилуцький І. П. синхронний  https://meet.google.com/nts-uukr-vsa

Четвер 

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Вчитель Тип уроку Посилання на урок
1 Англійська мова 9:00-9:45 Виноградова Г. В. асинхронний

 

2 Основи здоров'я 9:55-10:40 Нагорна Н. К. синхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
3 Геометрія 10:50-11:35 Дяченко Г. П. асинхронний  
4 Історія України 11:55-12:40 Латюк Т. І. синхронний

http://meet.google.com/qiy-yuwi-jgb

5 Правознавство 13:00-13:45 Латюк Т. І. синхронний

http://meet.google.com/qiy-yuwi-jgb

6 Інформатика 13:55-14:40 Виноградова Г. В. асинхронний  

П'ятниця 

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Вчитель Тип уроку Посилання на урок
1 Біологія 9:00-9:45      
2 Хімія 9:55-10:40 Нагорна Н. К. асинхронний

https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv

3 Фізика 10:50-11:35 Нагорна Н. К. синхронний

 

4 Зарубіжна література 11:55-12:40 Маслей Н. І. асинхронний https://meet.google.com/gaq-qmcb-esf
5 Англійська мова 13:00-13:45 Виноградова Г. В. асинхронний  
6 Інформатика 13:55-14:40 Виноградова Г. В. асинхронний  
7 Фізкультура 14:50-15:35 Прилуцький І. П. синхронний  https://meet.google.com/nts-uukr-vsa

Логін: *

Пароль: *