Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Заруддя
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
25 Травня 2022 р

7 клас

Розклад уроків з 09 травня по 13  травня 2022

 

Понеділок

№ уроку Предмет Розклад звінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Алгебра 9:00-9:45 Дяченко Г.П. асинхронний  
2 Музичне мистецтво 9:55-10:40 Маслей Н.І. асинхронний https://meet.google.com/gaq-qmcb-esf
3 Фізкультура 10:50-11:35 .    
4 Фізика 11:55-12:40 Нагорна Н.К. синхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
5 Образотворче мистецтво 13:00-13:45 Нагорна Н.К асинхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv

Вівторок

№ уроку Предмет Розклад звінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Англійська мова 9:00-9:45 Виноградова Г.В. синхронний https://meet.google.com/hhk-pqws-qnn
2 Історія України 9:55-10:40 Латюк Т.І. асинхронний  
3 Зарубіжна література 10:50-11:35 Маслей Н.І. асинхронний https://meet.google.com/gaq-qmcb-esf
4 Біологія/Географія 11:55-12:40      
5 Основи здоров'я 13:00-13:45 Нагорна Н.К. асинхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv

Середа

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Вчитель Тип уроку Посилання на урок
1 Фізика 9:00-9:45 Нагорна Н.К. синхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
2 Географія 9:55-10:40      
3 Англійська мова 10:50-11:35 Виноградова Г.В. асинхронний  

 

4 Українська мова 11:55-12:40 Слюсар В.С. синхронний https://meet.google.com/wum-xpwj-nyu
5 Українська література 13:00-13:45 Слюсар В.С. асинхронний  
6 Зарубіжна література 13:55-14:40 Маслей Н.І. асинхронний  

Четвер

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Вчитель Тип уроку Посилання на урок
1 Хімія 9:00-9:45 Нагорна Н.К. синхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
2 Алгебра/геометрія 9:55-10:40 Дяченко Г.П. синхрнний http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp
3 Всесвітня історія/істрія України 10:50-11:35 Латюк Т.І асинхронний  
4 Фізкультура/ 11:55-12:40      

П'ятниця

№ уроку Предмет Розклад звінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Англійська мова/Інформатика 9:00-9:45 Виноградова Г.В. асинхронний  
2 Біологія 9:55-10:40      
3 Українська мова 10:50-11:35 Слюсар В.С. асинхронний  
4 Українська література 11:55-12:40 Слюсар В.С. синхронний https://meet.google.com/wum-xpwj-nyu
5 Трудове навчання/ 13:00-13:45 Дяченко Л.І асинхронний  
https://meet.google.com/hhk-pqws-qnn

Логін: *

Пароль: *