Заруддянська гімназія
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
19 Червня 2024 р

7 клас

Розклад уроків з 22 по 24 лютого 

 

Понеділок

№ уроку Предмет Розклад звінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Алгебра 9:00-9:45 Дяченко Г.П. асинхронний  
2 Музичне мистецтво 9:55-10:40 Маслей Н.І. асинхронний https://meet.google.com/gaq-qmcb-esf
3 Фізика 10:50-11:35 Нагорна Н.К.   https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
4 Інформатика 11:55-12:40 Цукрук Л. О. асинхронний  

5


6

Фізкультура


Географія

13:00-13:45


13:55-14:40

Зрубовенко Л.А


Чайковська Н.В

асинхронний


синхронний 

https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv


meet.google.com/jxr-wdnw-pph

Вівторок

№ уроку Предмет Розклад звінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Англійська мова 9:00-9:45 Кук Я. Р. синхронний https://meet.google.com/hhk-pqws-qnn
2 Історія України 9:55-10:40 Цукрук Л. О. синхронний https://meet.google.com/qkq-tkmy-kcm
3 Хімія  10:50-11:35 Нагорна Н. К. асинхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
4 Українська мова 11:55-12:40 Слюсар В. С. синхронний https://meet.google.com/zvo-desw-tjo

5


6.

Зарубіжна література


Трудове навчання

13:00-13:45


13:55-14:40

Маслей Н. І.


 

асинхронний


 

 


 

Середа

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Вчитель Тип уроку Посилання на урок
1 Фізика 9:00-9:45 Нагорна Н.К. синхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
2 Геометрія 9:55-10:40 Дяченко Г.П. синхронний  
3 Українська мова 10:50-11:35 Слюсар В.С. синхронний

https://meet.google.com/zvo-desw-tjo

4 Українська література 11:55-12:40 Слюсар В.С. синхронний https://meet.google.com/zvo-desw-tjo
5 Фізкультура 13:00-13:45

Зрубовенко Л.А. 

асинхронний  

6


7

Основи здоров'я


Всесвітня історія

13:55-14:40


14:55-15:40

Нагорна Н.К.


Цукрук Л.О

синхронний


асинхронний

https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv


 

Четвер

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Образотворче мист 9:00 - 9:45 Нагорна Н.К. асинхронний  
2 Алгебра 9:55 - 10:40  Дяченко Г.П. синхронний http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp
3 Фізкультура 10:50 - 11:35 Зрубовенко Л.А. асинхронний  
4 Біологія 11:55 - 12:40 Чайковська Н.В. синхронний meet.google.com/jxr-wdnw-pph
5 Укр мова / хімія 13:00 - 13:45

Слюсар В.С. /Нагорна Н.К.

синхронний/асинхронний

https://meet.google.com/zvo-desw-tjo

 

6 Англійська мова 13:55 - 14:40 Кук Я.Р. асихронний  

 

 

П'ятниця

№ уроку Предмет Розклад звінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Географія 9:00-9:45 Чайковська Н.В. синхронний meet.google.com/jxr-wdnw-pph
2 Українська літ. 9:55-10:40 Слюсар В.С. синхронний https://meet.google.com/zvo-desw-tjo
3 Зарубіжна літ. 10:50-11:35 Маслей Н.І. асинхронний  
4 Геометрія 11:55-12:40 Дяченко Г.П. асинхронний  

5


6.

Англійська мова


Біологія

13:00-13:45


15:55-15:40

Кук Я.Р.


Чайковська Н.В

асинхронний


синхронний

 


meet.google.com/jxr-wdnw-pph

Логін: *

Пароль: *