Заруддянська гімназія
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
04 Березня 2024 р

9 клас

Розклад уроків з 22 по 24 лютого 

Понеділок

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Вчитель Тип уроку Посилання на урок
1 Фізика 9:00-9:45 Нагорна Н. К. синхронний

https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv

2 Біологія 9:55-10:40 Чайковська Н.В синхронний https://meet.google.com/rtk-gzrd-trb
3 Алгебра 10:50-11:35 Дяченко Г. П. сихронний

http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp

4 Українська мова 11:55-12:40 Слюсар В.С. асинхронний  
5 Українська література 13:00-13:45 Слюсар В.С. асинхронний  
6 Трудове навчання 13:55-14:40 Дяченко Л.І асинхронний  
7 Фізкультура 14:50-15:35

Прилуцький І.П

синхронний  

Вівторок

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Вчитель Тип уроку Посилання на урок
1 Всесвітня історія 9:00-9:45 Цукрук Л.О асинхронний  
2 Хімія 9:55-10:40 Нагорна Н.К. асинхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
3 Англійська мова 10:50-11:35 Кук Я.Р синхронний

http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp

4 Інформатика 11:55-12:40 Цукрук Л.О. синхронний https://meet.google.com/szj-jzpn-ong
5 Геометрія 13:00-13:45 Дяченко Г.П. асинхронний

 

6


7

Заруб.літ


Фізкультура

13:55-14:40


14:55-15:40

Маслей Н.І


Прилуцький І.П

асинхронний


асинхронний

 


 

Середа

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Вчитель Тип уроку Посилання на урок
1 Англійська мова 9:00-9:45 Кук Я.Р. асинхронний

 

2 Історія України 9:55-10:40 Цукрук Л.О синхронний  
3 Правознавство 10:50-11:35 Цукрук Л.О асинхронний

 

4 Алгебра 11:55-12:40 Дяченко Г.П асинхронний  
5 Фізика 13:00-13:45 Нагорна Н.К. синхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
6 Мистецтво 13:55-14:40 Маслей Н.І асинхронний

 

7 Фізкультура 14:50-15:35 Прилуцький І. П. синхронний  https://meet.google.com/nts-uukr-vsa

Четвер 

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Вчитель Тип уроку Посилання на урок
1 Інформатика 9:00-9:45 Цукрук Л.О асинхронний

 

2 Хімія 9:55-10:40 Нагорна Н. К. синхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
3 Геометрія 10:50-11:35 Дяченко Г. П. синхронний http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp
4 Основи здоров'я 11:55-12:40 Нагорна Н.К.. синхронний

https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv

5

Іст Укр
/Географ

13:00-13:45 ЦукрукЛ.О/Чайковська Н.В асинхронний  
6 Біологія 13:55-14:40 Чайковська Н.В асинхронний https://meet.google.com/rtk-gzrd-trb

П'ятниця 

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Вчитель Тип уроку Посилання на урок
1 Англійська 9:00-9:45 Кук Я.Р.    
2 Фізика 9:55-10:40 Нагорна Н. К. асинхронний

https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv

3 Укр. мова 10:50-11:35 Слюсар В.С асинхронний

 

4 Укр.літ 11:55-12:40 Слюсар В.С синхронний https://meet.google.com/zvo-desw-tjo
5 Географія 3:00-13:45 Чайковська Н.В асинхронний https://meet.google.com/rtk-gzrd-trb
6 Зарубіжна літ 13:55-14:40 Маслей Н.І асинхронний  
           

Логін: *

Пароль: *