Заруддянська гімназія
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
04 Березня 2024 р

8 клас

 

Розклад уроків з 22 по 24 лютого 

Понеділок

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Українська мова 9:00-9:45 Слюсар В. С.  синхронний https://meet.google.com/zvo-desw-tjo
2 Фізика 9:55-10:40 Нагорна Н.К. асинхронний  
3 Інформатика 10:50-11:35 Цукрук Л.О асинхронний  
4 Біологія 11:55-12:40 Чайковська Н.В асинхронний https://meet.google.com/qdq-otiv-tnf
5 Трудове/
Англ
13:00-13:45 Чайковська Н.В/
Кук Я.Р.
асинхронний  
           

Вівторок

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Хімія 9:00-9:45 Нагорна Н.К. асинхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
2 Географія 9:55-10:40 Чайковська Н.В асинхронний https://meet.google.com/qdq-otiv-tnf
3 Укр.мова 10:50-11:35 Слюсар В.С синхронний https://meet.google.com/zvo-desw-tjo
4 Зар.літ 11:55-12:40 Маслей Н.В асинхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
5 Українська літ. 13:00-13:45 Слюсар В. С. асинхронний  
           

Середа

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Алгебра 9:00-9:45 Дяченко Г. П. синхронний http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp
2 Фізика 9:55-10:40 Нагорна Н.К. синхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
3 Фізкультура 10:50-11:35 Зрубовенко Л.А асинхронний  
4 Іст. Укр 11:55-12:40 Цукрук Л.О асинхронний  
5 Мистецтво 13:00-13:45 Маслей Н.І синхронний  

Четвер

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Укр.літ 9:00-9:45 Слюсар В.С асинхронний  
2 Всесвітня історія 9:55-10:40 Цукрук Л.О асинхронний  
3 Хімія / географія 10:50-11:35 Нагорна Н.К / Чайковська Н.В.  

https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv  / 

https://meet.google.com/qdq-otiv-tnf

4 Геометрія 11:55-12:40 Дяченко Г.П синхронний https://meet.google.com/wum-xpwj-nyu
5 Англійська мова 13:00-13:45 Кук Я.Р асинхронний  
           

П'ятниця

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Основи здоров'я 9:00-9:45 Нагорна Н.К. синхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
2 Алгебра
/Геометрія
9:55-10:40 Дяченко Г. П. синхронний http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp
3 Біологія 10:50-11:35 Чайковська Н.В асинхронний https://meet.google.com/qdq-otiv-tnf
4 Англ/Заруб.літ. 11:55-12:40 Кук Я.Р/
Маслей Н.І.
   
           

Логін: *

Пароль: *