Заруддянська гімназія
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
04 Березня 2024 р

5 клас

Розклад уроків з 22 по 24 лютого

Понеділок

№ уроку Предмет Розклад звінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Пізнаємо природу 9:00-9:45 Чайковська Н.В. асинхронний https://meet.google.com/kce-vwpu-ynb
2 Математика 9:55-10:40 Дяченко Г.П асинхронний  
3 Музичне мистецтво 10:50-11:35 Маслей Н. І. асинхронний https://meet.google.com/gaq-qmcb-esf
4 Укр.мова 11:55-12:40 Маслей Н.І. синхронний  
5 Укр.літ 13:00-13:45 Маслей Н.І.    

Вівторок

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Зарубіжна література 9:00-9:45 Маслей Н. І.  асинхронний https://meet.google.com/gaq-qmcb-esf
2 Англійська мова 9:55-10:40 Кук Я.Р. синхронний  
3 Історія України 10:50-11:35 Цукрук Л. О. синхронний https://meet.google.com/nkz-umtk-imo
4 Математика 11:55-12:40 Дяченко Г. П. синхронний https://meet.google.com/wum-xpwj-nyu
5 Образотворче мист 13:00-13:45 Нагорна Н.К.  синхронний https://meet.google.com/ciq-qjma-jjv
6 Інформатика 13:55-14:40 Цукрук Л. О. асинхронний  

Середа

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Пізнаємо природу 9:00-9:45 Чайковська Н.В. синхронний  https://meet.google.com/kce-vwpu-ynb
2 Українська мова 9:55-10:40 Маслей Н. І. асинхронний  
3 Математика 10:50-11:35 Дяченко Г. П. синхронний  
4 Фізкультура 11:55-12:40 Каспрук О.С. асинхронний  
5 Трудове навчання 13:00-13:45 Каспрук О.С. асинхронний  
6 Трудове навчання 13:55-14:40 Каспрук О. С. асинхронний  

 Четвер

№ уроку Предмет Розклад звінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Англійська мова 9:00-9:45 Кук Я. Р. асинхронний  
2 Українська мова 9:55-10:40 Маслей Н. І. асинхронний  
3 Українська літ. 10:50-11:35 Маслей Н. І. синхронний https://meet.google.com/hhk-pqws-qnn
4 Фізкультура 11:55-12:40 Каспрук О. С. асинхронний  
5 Математика 13:00-13:45 Дяченко Г. П. асинхронний  

П'ятниця

№ уроку Предмет Розклад звінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Математика 9:00-9:45 Дяченко Г.П. синхронний http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp
2 Зарубіжна література 9:55-10:40 Маслей Н.І. асинхронний  
3 Англійська мова 10:50-11:35 Кук  Я. Р. асинхронний  
4 Фізкультура 11:55-12:40 Каспрук О. С. асинхронний  
5 Українська мова   13:00-13:45 Маслей Н. І. асинхронний  

 

Логін: *

Пароль: *