Заруддянська гімназія
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
19 Червня 2024 р

6 клас

Розклад уроків з 22 по 24 лютого 

Понеділок        

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Музичне мистецтво 9:00-9:45 Маслей Н.І. асинхронний на 16.00 https://meet.google.com/gaq-qmcb-esf
2 Українська мова 9:55-10:40 Слюсар В.С. синхронний https://meet.google.com/zvo-desw-tjo
3 Українська літ 10:50-11:35 Слюсар В.С. асинхронний  
4 Математика 11:55-12:40 Дяченко Г. П. синхронний  
5 Всесв. історія 13:00-13:45 Цукрук Л. О. асинхронний  
6 Фізкультура 13:55-14:40 Прилуцький І.П.    

Вівторок

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Біологія 9:00-9:45 Чайковська Н.В. асинхронний meet.google.com/xjh-oywn-tvv
2 Математика 9:55-10:40 Дяченко Г.П асинхронний  
3 Географія 10:50-11:35 Чайковська Н.В. синхронний meet.google.com/xjh-oywn-tvv
4 Англійська мова 11:55-12:40 Кук Я. Р. синхронний http://meet.google.com/qiy-yuwi-jgb
5 Інформатика 13:00-13:45 Цукрук Л. О. синхронний https://meet.google.com/xro-bizr-vwr
6 Фізкультура 13:55-14:40 Прилуцький І.  асинхронний  

Середа

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Фізкультура 9:00-9:45 Прилуцький І.П. синхронний https://meet.google.com/wum-xpwj-nyu
2 Українська мова 9:55-10:40 Слюсар В.С асинхронний  
3 Основи здоров'я 10:50-11:35 Нагорна Н.К. синхронний  
4 Зарубіжна літер 11:55-12:40 Маслей Н. І. асинхронний  
5 Англійська мова 13:00-13:45 Кук Я. Р. асинхронний  
6 Всесв. історія 13:55-14:40 Цукрук Л. О. синхронний https://meet.google.com/zai-vsoe-dmh

 

 Четвер

 

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Математика 9:00-9:45 Дяченко Г.П синхронний http://meet.google.com/qiy-yuwi-jgb
2 Біологія 9:55-10:40 Чайковська Н. В. синхронний meet.google.com/xjh-oywn-tvv
3 Українська мова 10:50-11:35 Слюсар В.С. асинхронний  
4 Українська література 11:55-12:40 Слюсар В. С. синхронний https://meet.google.com/zvo-desw-tjo
5 Трудове навчання 13:00-13:45 Дяченко Л.І асинхронний  
6 Трудове навчання 13:55-14:40 Дяченко Л.І асинхронний  

П'ятниця

№ уроку Предмет Розклад дзвінків Учитель Тип уроку Посилання на урок
1 Зарубіжна літераура 9:00-9:45 Маслей Н.І. асинхронний  
2 Англійська мова 9:55-10:40 Кук Я. Р. асинхронний  
3 Математика 10:50-11:35 Дяченко Г.П синхронний http://meet.google.com/zye-yfbm-ptp
4 Географія 11:55-12:40 Чайковська Н. В.. асинхронний meet.google.com/xjh-oywn-tvv
5 Образотворче мист 13:00-13:45 Нагорна Н. К. асинхронний  
6 Українська мова (через тиждень) 13:55-14:40 Слюсар В.С. асинхронний  

 

Логін: *

Пароль: *